Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava

Zasaďme v Bratislave ešte viac nových stromov!

Hľadáme partnerov z radov firiem, inštitúcií, organizácií a komunít ako aj obyvateľky a obyvateľov, ktorí podporia iniciatívu 10 000 stromov.

Ako sa môžu zapojiť firmy a inštitúcie

Podporte konkrétny strom alebo plochu

Sú miesta, kde do existujúcich stromoradí či pôvodných stromových jám chýba jeden strom alebo niekoľko stromov. Staňte sa naším partnerom, ktorý podporí konkrétny strom alebo plochu – pomôže zabezpečiť materiál na výsadbu a podporí starostlivosť o novovysadený strom.

Podporte projekt 10 000 stromov všeobecne

Projekt 10 000 stromov podporuje výsadbu aj na menej viditeľných pozemkoch, ktoré nie sú vlastnené mestom, napríklad mestské časti, školy, vnútrobloky. Ide o nemenej prínosné stromy. Finančná podpora partnerov umožní vysadiť stromy navyše. Partneri, ktorí podporia projekt 10 000 stromov bez špecifikácie konkrétnych podporených stromov budú uvedení na webovej stránke a spoločnej tabuli v Horskom parku.

Podporte projekt ako dobrovoľník

Podporte iniciatívu ako dobrovoľník a zazelenajte s nami Bratislavu vlastnými rukami! Podujatia spojené s výsadbou stromov priebežne zverejňujeme aj na tejto stránke.

Ako sa môže zapojiť jednotlivec

Prispejte na viac stromov pre Bratislavu ľubovoľnou čiastkou

Prispejte ľubovoľnou sumou na to, aby sme v Bratislave vysadili ešte viac stromov, než dokáže zafinancovať mestský rozpočet. Vysadené stromy budú označené ako súčasť 10 000 stromov.

Venujte niekomu celý strom ako dar alebo na pamiatku

Darujte strom k životnému jubileu, mimoriadnej príležitosti alebo na pamiatku blízkeho človeka. Váš dar bude aj darom celému mestu. Vysadený strom bude označený ako súčasť 10 000 stromov s uvedením darcu aj obdarovaného.

Podporte projekt ako dobrovoľník

Podporte iniciatívu ako dobrovoľník a zazelenajte s nami Bratislavu vlastnými rukami! Podujatia spojené s výsadbou stromov priebežne zverejňujeme aj na tejto stránke.

Loading...

Máte otázku? Kontaktujte nás

Táto stránka je chránená službou reCaptcha od spoločnosti Google a vzťahujú sa na ňu podmienky Ochrany osobných údajov a Obchodné podmienky

Contact

Sociálne siete hlavného mesta Bratislava

Najnovšie informácie v našom newsletteri

Napíšte nám Vašu emailovú adresu a dostávajte pravidelné informácie o výsadbe a zelených aktivitách v našom meste.